Ubytování ve Francii, Carnac (Bretaň-jih) v apartmánu 'Ty Bihan'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Ty Bihan, Carnac
★★

Francie, Bretaň-jih, Carnac

Francie, Bretaň-jih, Carnac
Číslo objektu: FR2618.106.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_106_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.042,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 1-6.
Informace o domě (rezidenci)
CARNAC PLAGE: Rezidence 'Ty Bihan', 2-podlažní. V obci 1.3 km od centra de Carnac Plage, ve vilové čtvrti, 50 m od moře, 50 m plaz, nutno přejít silnici. V rekreačním zařízení: odkládací místnost na kola. Parkovací místo č. 1-6. Obchod 1.3 km, supermarket 1.3 km, centrum dostupné pěšky během 10 min. Písečná pláž 'Plage de Ty Bihan' 50 m, termální bazén 'Thalasothérapie de Carnac' 1 km. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km, škola surfingu 5 km, škola plachtění 900 m, tenis 2 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: La Trinité sur Mer 5 km, Presqu'ile de Quiberon 15 km, Auray 15 km, vannes 30 km, Lorient 30 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 4'500 obyvatel, na jihozápadě regionu, 5 km od La Trinité-sur-Mer, 13 km od Auray, 18 km od Quiberon. V obci: obchody, potraviny, restaurace, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Carnac na jihozápadním pobřeží Bretaně, v hlavní sezóně až se 40.000 mávštěvníky. Duny a zařízení thalassoterapie jsou hlavními lákadly tohoto rekreačního místa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 8 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 21:53
Mapa stránek ...