Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins d'Arvor' - Francie (Bretaň-jih), Bénodet. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 51 do 64 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha, WC zvlášť. Balkon nebo terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins d'Arvor, Bénodet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2918_500_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 51 do 64 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha, WC zvlášť. Balkon nebo terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:46
Mapa stránek ...