Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins d'Arvor' - Francie (Bretaň-jih), Bénodet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 do 56 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon nebo terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins d'Arvor, Bénodet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2918_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 do 56 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon nebo terasa. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:53
Mapa stránek ...