Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Coloniale' - Francie (Bretaň-jih), Auray. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Malý salón s TV a DVD. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Intern ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Coloniale, Auray

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2658_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Malý salón s TV a DVD. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (schodiště bez zábradlí) 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocený). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:47
Mapa stránek ...