Ubytování ve Francii, Arzon (Bretaň-jih) v apartmánu 'Le Yacht Club'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Yacht Club, Arzon
★★★

Francie, Bretaň-jih, Arzon

Francie, Bretaň-jih, Arzon
Číslo objektu: FR2674.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2674_200_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.769,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady a na krajinu. Parkování č. 214.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkná rezidence 'Le Yacht Club', 3-podlažní. V obci 100 m od centra Port du Crouesty et Arzon, klidná, slunná poloha, 100 m od moře. Společné: bazén (01.06.-01.09.). Obchod 100 m, supermarket 200 m, pekárna 50 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Nádraží 'Vannes' 16 km, písečná pláž 'Port sable' 2 km, termální bazén 'Le Miramar' 1.2 km. Sportovní přístav 200 m, škola plachtění 400 m. Atrakce v blízkosti: Port Navalo 2 km, Saint Gildas de Rhuys 8 km, Le Golfe du Morbihan en bateau 2 km, Chateau de Suscinio 15 km, Vannes 16 km, Presqu'ile de Quiberon 50 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Arzon:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé letovisko s 2'000 obyvatel, 7 km od Carnac, 10 km od Sarzeau, 50 km od Auray. V obci: obchody, potraviny, restaurace, pamětihodnosti, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Potápění, škola plachtění. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Půjčovna motorových člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 15:36
Mapa stránek ...