Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Monteno' - Francie (Bretaň-jih), Arzon. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 80 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Monteno, Arzon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2674_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 14:18
Mapa stránek ...