Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě ' Landaboure' - Francie (Baskicko), Villefranque. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. 7-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Landaboure, Villefranque

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3492_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu, na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: (točité schody) 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka (9x). Částečný výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:43
Mapa stránek ...