Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Eki Alde' - Francie (Baskicko), Saint Pée sur Nivelle. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 115 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 21 m2, jižní orientace, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pr ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Eki Alde, Saint Pée sur Nivelle

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3489_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 115 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio, DVD a kamna na dřevo. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 21 m2, jižní orientace, zahrada. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 03:40
Mapa stránek ...