Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence La Rhune' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 54 m2 v 4. patře. Účelné a moderní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2 x 1 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domá ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence La Rhune, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_638_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 54 m2 v 4. patře. Účelné a moderní zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2 x 1 lůžka nad sebou (90 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 21:59
Mapa stránek ...