Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence La Rhune' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 4. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence La Rhune, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_638_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 4. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:43
Mapa stránek ...