Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les 3 couronnes, l'Annexe' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1 lůžka nad sebou (140 cm, v délce 200 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba, fondue set (sýrové fondue)). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les 3 couronnes, l'Annexe, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_637_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 20 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1 lůžka nad sebou (140 cm, v délce 200 cm), 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 200 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba, fondue set (sýrové fondue)). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 04:28
Mapa stránek ...