Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Pergola' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 1-pokojové studio 38 m2 v 1. patře, západní orientace. A komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 27 m2 s 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kabina s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo a sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 6 m2, západní orientace. Balkónový nábytek, elektrický grill. Nádherný výhled na moře. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Pergola, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_635_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 38 m2 v 1. patře, západní orientace. A komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 27 m2 s 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kabina s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo a sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 6 m2, západní orientace. Balkónový nábytek, elektrický grill. Nádherný výhled na moře. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Restaurace v blízkosti. Rušné místo.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...