Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Pergola' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Malá kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 6 m2. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Okna v ložnici vedou do malého dvorku. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Pergola, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_635_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Malá kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril). WC zvlášť. E-topení. Malý balkon 6 m2. Nádherný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Okna v ložnici vedou do malého dvorku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 10:49
Mapa stránek ...