Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Arriak' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2, nadzemní suterén. Komfortní a pěkné zařízení: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Arriak, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_632_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2, nadzemní suterén. Komfortní a pěkné zařízení: vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 20:04
Mapa stránek ...