Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ezpeleta' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 40 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Zahrada 160 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ezpeleta, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_627_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 40 m2. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Zahrada 160 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.5.2018 04:50
Mapa stránek ...