Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Richelieu' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Richelieu, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_626_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 42 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.5.2018 17:07
Mapa stránek ...