Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Iba?a' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 5. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení). Vstup na balkon, východní orientace. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 5 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Inte ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Iba?a, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_622_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 5. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení). Vstup na balkon, východní orientace. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 5 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:05
Mapa stránek ...