Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence Baratzean' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 80 m2 v 3. patře. Prostorné, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 160 cm), koupelna, sprcha/WC, dvojumyvadlo a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha/WC. Kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. Plynové topení. Zahradní nábytek, e ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence Baratzean, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_617_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 80 m2 v 3. patře. Prostorné, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV, plochá obrazovka a DVD. Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (1 x 160 cm), koupelna, sprcha/WC, dvojumyvadlo a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha/WC. Kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. WC zvlášť. Plynové topení. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 17:01
Mapa stránek ...