Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gambetta' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 66 m2 v 6. patře. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Velká terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gambetta, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_615_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 66 m2 v 6. patře. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Velká terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.7.2018 09:31
Mapa stránek ...