Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Passicot' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře. Světlé, pěkné a moderní zařízení: v horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), sprcha a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, d ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Passicot, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_532_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře. Světlé, pěkné a moderní zařízení: v horním patře: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), sprcha a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:11
Mapa stránek ...