Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence les Corsaires' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 52 m2 v 3. patře. Světlé, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: zkosená, otevřená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Zkosená, otevřená malá nika s 1x lůžko (90 cm). Koupelna. Pěkný výhled na město a na přistav. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [ ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence les Corsaires, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_531_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 52 m2 v 3. patře. Světlé, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: zkosená, otevřená galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Zkosená, otevřená malá nika s 1x lůžko (90 cm). Koupelna. Pěkný výhled na město a na přistav. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 14:21
Mapa stránek ...