Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Hauts de Bordagain' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 37 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Nika s 2 x 1 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna. Terasa 10 m2. Velmi pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Hauts de Bordagain, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_50_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 37 m2, ve zvýšeném přízemí. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Nika s 2 x 1 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna. Terasa 10 m2. Velmi pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 10:37
Mapa stránek ...