Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Hermitage' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Plynové topení, podlahové topení. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Koupelna/WC. K dispozici: pračka, žehlička.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Hermitage, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_502_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Plynové topení, podlahové topení. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 200 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Koupelna/WC. K dispozici: pračka, žehlička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 12:28
Mapa stránek ...