Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Erromardy - Irrintzina' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a 1 x 1 lůžka nad sebou, TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 44. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Erromardy - Irrintzina, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_500_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a 1 x 1 lůžka nad sebou, TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 44. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:49
Mapa stránek ...