Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Résidence de France' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 43 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon, východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Résidence de France, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_473_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 43 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon, východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 23:58
Mapa stránek ...