Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu '14 Juillet' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 62 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), umyvadlo a sprcha. Kabina s 2x sklápěcí lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN] ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu 14 Juillet, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_472_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 62 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), umyvadlo a sprcha. Kabina s 2x sklápěcí lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 20:58
Mapa stránek ...