Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bista Eder' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 47 m2 v 4. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, částéčně zkosený, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Zkosená, malá kuchyně (3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bista Eder, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_408_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 47 m2 v 4. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, částéčně zkosený, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Zkosená, malá kuchyně (3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Nádherný výhled na hory. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:48
Mapa stránek ...