Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lagunen Borda' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj, nízká výška dveřního rámu 170 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, jižní orientace, zahra ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lagunen Borda, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_363_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2. Pěkné a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj, nízká výška dveřního rámu 170 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2, jižní orientace, zahradní sezení 20 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 08:30
Mapa stránek ...