Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Iduskia' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: mezipatro s sprcha. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x vysunovací lůžko (1 os. v délce 90 cm). Sprcha. Plynové top ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Iduskia, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_32_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. Ve spodním patře: mezipatro s sprcha. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x vysunovací lůžko (1 os. v délce 90 cm). Sprcha. Plynové topení. Terasa 7 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. Pěkný výhled na řeku. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:30
Mapa stránek ...