Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Balcons de Bordagain' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka, dětská po ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Balcons de Bordagain, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_318_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 60 m2. Zahradní nábytek, elektrický grill. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.5.2018 00:37
Mapa stránek ...