Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Berasteguia' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (140 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Berasteguia, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_316_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka (140 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.6.2018 06:51
Mapa stránek ...