Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Berasteguia' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 5 m2, jižní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Berasteguia, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_316_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 2 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 5 m2, jižní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 13.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:03
Mapa stránek ...