Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ederra Untxin' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa 15 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na řeku. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], ext ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ederra Untxin, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_30_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa 15 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na řeku. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:14
Mapa stránek ...