Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cabi' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Velmi pěkný výhled do dá ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cabi, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_23_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Plynové topení. Terasa 20 m2, východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (1x). Velmi pěkný výhled do dálky na oceán. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 15:15
Mapa stránek ...