Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cabi' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x sklápěcí lůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na terasu. Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa 13 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cabi, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_23_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x sklápěcí lůžko (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Vstup na terasu. Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa 13 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 05:17
Mapa stránek ...