Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cabi' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj. 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x sklápěcí lůžko (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Koupelna/WC. Plynové topení. Západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cabi, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_23_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x sklápěcí lůžko (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Koupelna/WC. Plynové topení. Západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2018 03:48
Mapa stránek ...