Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cabi' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Malá terasa, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na řeku. K dispozici: pračka, žehlička, vys ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cabi, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_23_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Malá terasa, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na řeku. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:13
Mapa stránek ...