Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Soleil' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 209. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Soleil, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_200_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Terasa 6 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 209. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 23:35
Mapa stránek ...