Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Goizaldea' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2, ve zvýšeném přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Malá, otevřená kuchyně (myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Pěkný výhled na pobřeží. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Goizaldea, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_164_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2, ve zvýšeném přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Malá, otevřená kuchyně (myčka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Pěkný výhled na pobřeží. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 00:47
Mapa stránek ...