Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Goizaldea' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 38 m2, ve zvýšeném přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2 s plochá obrazovka. Vstup na terasu s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna. E-topení. Velká terasa. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na pobřeží. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 ma ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Goizaldea, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_164_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2, ve zvýšeném přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 20 m2 s plochá obrazovka. Vstup na terasu s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna. E-topení. Velká terasa. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře a na pobřeží. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 05:06
Mapa stránek ...