Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hél?ne Boucher' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Nevhodné pro děti do 2 let.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hél?ne Boucher, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_143_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Nevhodné pro děti do 2 let.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:01
Mapa stránek ...