Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kafartnea' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s jídelní stůl a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně 20 m2 (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s bar. Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kafartnea, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_142_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s jídelní stůl a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně 20 m2 (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s bar. Koupelna, sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:30
Mapa stránek ...