Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haiz Pean' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 150 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na zahradu. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/WC, sprcha/WC. Jižní orientace terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haiz Pean, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_141_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 150 m2, v přízemí. Pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s TV a plochá obrazovka. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 2x lůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na zahradu. Kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/WC, sprcha/WC. Jižní orientace terasa, zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:50
Mapa stránek ...