Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ongui Ethorri' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 20 m2, snížené přízemí. Světlé, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]).

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ongui Ethorri, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_124_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 20 m2, snížené přízemí. Světlé, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 15:11
Mapa stránek ...