Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Erables' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2 v 1. patře, jižní orientace. Světlé, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Velká terasa 20 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLA ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Erables, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_118_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2 v 1. patře, jižní orientace. Světlé, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Velká terasa 20 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:01
Mapa stránek ...