Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Baillenia' - Francie (Baskicko), Saint-Jean-de-Luz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 72 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj 40 m2 s 1x pohovka (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo, bidet, WC zvlášť a sprcha. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 2x lůžko (80 cm), umyvadlo, bidet, WC zvlášť a sprcha. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). 2x velká terasa 40 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na bazén. K dis ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Baillenia, Saint-Jean-de-Luz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3494_116_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 72 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj 40 m2 s 1x pohovka (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo, bidet, WC zvlášť a sprcha. 1x pokoj s panoramatickým oknem s 2x lůžko (80 cm), umyvadlo, bidet, WC zvlášť a sprcha. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). 2x velká terasa 40 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na bazén. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: parkoviště jen pro malá auta.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:53
Mapa stránek ...