Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rue du Port' - Francie (Baskicko), Hendaye. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 62 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor pr ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rue du Port, Hendaye

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3495_230_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 62 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Malý balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:16
Mapa stránek ...