Ubytování ve Francii, Hendaye (Baskicko) v apartmánu 'Lissardy Berri'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Lissardy Berri, Hendaye
★★

Francie, Baskicko, Hendaye

Francie, Baskicko, Hendaye
Číslo objektu: FR3495.170.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3495_170_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.850,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Malá kuchyně (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 14 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 22. Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Hendaye: Malá rezidence 'Lissardy Berri'. 500 m od moře, 500 m plaz. Společné: bazén (01.06.-31.08.). Obchod 1 km, potraviny 1 km, obchodní centrum 1 km, pekárna 1 km, nádraží 'Hendaye plage' 500 m. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ? 16H ? 10 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Hendaye:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé letovisko s 13'000 obyvatel přímo u moře, v údolí, na úpatíhory hory, 15 km od Saint Jean de Luz, 2 km od Irun (Espagne), 37 km od Bayonne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, folklórní večery, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, thalassoterapie. Hendaye-Ville leží na vyvýšenině, 2,5 km od Hendaye-Plage. Řeka Bidasoa dělí město od Spanělska. Hendaye-Plage je ideálním místem pro děti. Surfování a bodyboard. Většinou je předání klíčů v kanceláři St Jean de Luz.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Hendaye-Plage. Písečná pláž, délka 3 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení. Bazén 2.5 km. Sportovní přístav. Potápění, surfování, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Chantaco 17 km. Minigolf. Rybaření. Horská turistika. V létě jezdí lodě každou půl hodinu z přístavu Hendaye do Fontarrabia (Španělsko).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:20
Mapa stránek ...