Ubytování ve Francii, Hendaye (Baskicko) v apartmánu 'Ene Guticia'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Ene Guticia, Hendaye
★★

Francie, Baskicko, Hendaye

Francie, Baskicko, Hendaye
Číslo objektu: FR3495.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3495_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.364,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 36 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Plynové topení. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 209. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Ene Guticia', 3-podlažní. 300 m od moře, 300 m plaz, na hlavní ulici. V domě: výtah. Parkovací místo. Obchod, potraviny 100 m, písečná pláž 300 m. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ? 16H, ? 10 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Hendaye:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé letovisko s 13'000 obyvatel přímo u moře, v údolí, na úpatíhory hory, 15 km od Saint Jean de Luz, 2 km od Irun (Espagne), 37 km od Bayonne. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, folklórní večery, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, thalassoterapie. Hendaye-Ville leží na vyvýšenině, 2,5 km od Hendaye-Plage. Řeka Bidasoa dělí město od Spanělska. Hendaye-Plage je ideálním místem pro děti. Surfování a bodyboard. Většinou je předání klíčů v kanceláři St Jean de Luz.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Hendaye-Plage. Písečná pláž, délka 3 km, mírný sklon dolů, plážové zařízení. Bazén 2.5 km. Sportovní přístav. Potápění, surfování, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Chantaco 17 km. Minigolf. Rybaření. Horská turistika. V létě jezdí lodě každou půl hodinu z přístavu Hendaye do Fontarrabia (Španělsko).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:20
Mapa stránek ...