Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'ASKENA' - Francie (Baskicko), Guethary. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2, v přízemí. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 190 cm), TV, plochá obrazovka a rádio. 1x pokoj se Šatna s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s bar. Koupelna, WC zvlášť s rohovou vanou. E-topení. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu ASKENA, Guethary

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3490_104_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2, v přízemí. Světlé, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 190 cm), TV, plochá obrazovka a rádio. 1x pokoj se Šatna s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s bar. Koupelna, WC zvlášť s rohovou vanou. E-topení. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 03:40
Mapa stránek ...