Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Migot' - Francie (Baskicko), Espelette. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojová vila 240 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 50 m2. Salón 20 m2 s otevřený krb, knihovna, TV, stereo přehrávač a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Koupelna/WC. K dispozici: pračka. Všechny pokoje horního patra mají balkón. Telefon jen pro příjem hovorů. Kauce: Eur 460.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Migot, Espelette

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3497_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 240 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 50 m2. Salón 20 m2 s otevřený krb, knihovna, TV, stereo přehrávač a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Koupelna/WC. K dispozici: pračka. Všechny pokoje horního patra mají balkón. Telefon jen pro příjem hovorů. Kauce: Eur 460.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 15:41
Mapa stránek ...